Kompleks Hotelowy LOGOS - Augustów
Kompleks Hotelowy LOGOS
16-300, Augustów, ul. 29 Listopada 9
Tel: (87) 643 20 21
ceny w zł: od 55 do 260














Opis obiektu
Kompleks Hotelowy LOGOS usytuowany jest nad Kanałem Augustowskim w centrum kurortu uzdrowiskowego Augustów.
Na terenie obiektu znajduje się:
- hotel
- restauracja
- sale konferencyjne
- Biuro Turystyczne
- Fitness Club
- Studio kosmetyczne
- Salon masażu
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wygodnie i funkcjonalnie wyposażone pokoje z łazienkami, TV-sat, telefonami oraz dostępem do Internetu.
Oferujemy 98 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych w tym 2
pokoje typu LUX oraz 2 Apartamenty. Hotel przygotowany jest na przyjęcie osób niepełnosprawnych. Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić od 40 do 160 osób.
Z Kompleksu Hotelowego LOGOS możemy dotrzeć pieszo lub rowerem do:
- Muzeum Kanału Augustowskiego (400 m)
- Portu Żeglugi Augustowskiej (100 m)
- Portu Gondoli (600 m)
- Centrum Sportu i Rekreacji (basen, sauna,solarium) (900 m)
- Plaży Miejskiej (1 200 m)
- Centrum SPA przy ulicy Zdrojowej (1 500 m)
- Sanatorium (1 600 m)
- Wypożyczalni Rowerów lub sprzętu pływającego (od 200 do 1 200 m)
- Kręgielni (600 m)
- Rynku Zygmunta Augusta (centralny plac Augustowa) (800 m)
- Amfiteatru ( 900 m )
Kompleks Hotelowy LOGOS organizuje pobyty integracyjne, szkolenia i konferencje dla firm i grup zorganizowanych. Dla naszych Gości organizujemy bankiety, uroczyste kolacje, a w ramach usług cateringowych bankiety na wodzie, kuligi, bryczki i inne imprezy okolicznościowe, z różnorodną oprawą muzyczną.




