Ogłoszenia - praca

Szukaj w ogłoszeniach

Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym

data utworzenia: 2020-06-12

data wygaśnięcia: 2020-07-12

adres:Piastowska 5

email:edyta.owczarz@arra.pl

nr telefonu:535507071

www:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.a

miasto:Głogów

treść ogłoszenia

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.
Miejsce pracy Głogów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.
- Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

WYMAGANIA
- Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność.
- Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

OFERUJEMY
- Zatrudnienie w stabilnej firmie.
- Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 3600 do 6300 zł).
- System pracy 3/1 (23 dni w trasie).

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

Aplikacja na stanowisko pracy pod podanym linkiem.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na
  • Aby ukryć schowek, kliknij na
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.