Ogłoszenia - praca

Szukaj w ogłoszeniach

Murarz do Niemiec

data utworzenia: 2020-07-06

data wygaśnięcia: 2020-07-20

adres:Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka 58

email:biuro@ruben-bau.eu

nr telefonu:534188717

www:

miasto:Jelenia Góra

treść ogłoszenia

Polska firma budowlana posiadaj&#261ca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje do&#347wiadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.
Mo&#380liwe zarobki do 18 000 z&#322
Miejsce pracy teren Niemiec
Oferujemy
- d&#322ugoterminow&#261, stabiln&#261 i legaln&#261 prac&#281,
- bezp&#322atne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne p&#322atno&#347ci,
- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego ,
- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu ,
- opiek&#281 biura podczas odbywania kontraktów.
Zadania / zakres wykonywanych prac
- wszelkiego rodzaju prace murarskie,
- obs&#322ugiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
- prace ogólnobudowlane.
Wymagania
- min. 3 lata udokumentowanego do&#347wiadczenia w zawodzie,
- sumienno&#347&#263, rzetelno&#347&#263 w pracy,
- dyspozycyjno&#347&#263 do podj&#281cia pracy od zaraz,
- brak na&#322ogów,
- mile widziana znajomo&#347&#263 j&#281zyka niemieckiego oraz w&#322asne auto.

Szczegó&#322owe informacje dotycz&#261ce bonusów dost&#281pne na stronie www.ruben-bau.eu w zak&#322adce oferty pracy.
Osoby zainteresowane proszone s&#261 o nades&#322anie CV ze zdj&#281ciem na maila biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedzia&#322ku do pi&#261tku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na
  • Aby ukryć schowek, kliknij na
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.