Ogłoszenia - praca

Szukaj w ogłoszeniach

Tłumacz językowy - praca zdalna

data utworzenia: 2017-07-06

data wygaśnięcia: 2017-07-20

adres:

email:praca@netkadra.pl

nr telefonu:134376395

www:

miasto:Krosno

treść ogłoszenia

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko tłumacz języka angielskiego języka niemieckiego - praca zdalna
Wymagania
- biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
- doskonała znajomość języka polskiego
- obsługa komputera (MS Office)
- wykształcenie wyższe
- gotowość do pracy zdalnej
- doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy - mile widziane
Zakres obowiązków
- bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych branżowych,
- korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy
- stabilne warunki zatrudnienia
- umowa o pracę
- możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej www.netkadra.pl

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na
  • Aby ukryć schowek, kliknij na
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.